Üretim Takip Programı

Üretim Takip Programı


Üretim Takip Programı

Günümüzde ve gelecekte üretilecek ürünleri veya hizmetleri belirlemede, ne kadar ürün veya hizmet üretileceğine karar vermede, üretim için gerekli olacak envanterlere, istenen kalite ve maliyette, istenen sürede doğru zamanda, istenen miktarda ürün veya hizmet üretilebilmesi için işletmelerin üretim planlamalarını doğru bir şekilde analiz edilerek yapmaları gerekmektedir.

Üretim Takibi Artık Çok Kolay!

 

Üretim Modülü

 

Üretim ve imalat yapan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Bilsoft Üretim Takip Programı ile hammadde siparişlerinden satış sonrası faturalandırma işlemlerine kadar bütün süreci takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Bilsoft Üretim Takip Programı ile hammadde tedariki, üretim süreçlerinin planlanması, siparişlerin üretime gönderimi, hammaddelere, yarı-mamullere ve mamullere ilişkin stok takibi, satış sonrası faturalandırma ve muhasebe kayıt işlemlerinizi geçekleştirebilirsiniz.

 

Bilsoft Üretim Takip Programı, Bilsoft Premium Mega Ön muhasebe programına entegre çalışmaktadır. Böylelikle, herhangi başka bir programa ihtiyaç kalmadan firmanızın personel takibi, hızlı satış, e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv, e-müstahsil) ve faturalandırma işlemlerini gerçekleştirebilir ve gelir-giderlerinizi yönetebilirsiniz.

 

Fırından Fabrikaya Üretim Takibi

 

Detaylı bilgi almak için bizi arayın. (0212) 912 24 26 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.
Kampanyalar hakkında bilgi almak için tıklayın!

 

Program Özellikleri

Hammadde Stoklarını Gir
Hammadde Seç
Miktar Belirle
Ürün Oluştur
 
 

Program Görselleri


Üretim Programı Ana Sayfa
Anasayfa
Üretim Programı Reçete Ekle
Reçete Ekle
Üretim Programı Raporlama
Raporlama