entegrasyon,banka,entegre,banka hesap,banka hesap entegrasyon

Banka Entegrasyonu - Banka Bakiyem


Banka Entegrasyonu

 

Banka Entegrasyonu

Daha fazla banka, tek ekranda!

Banka Bakiyem ile bankalarınızda bulunan hesaplarınızı tek bir ekranda bir arada görüntüleyin. İster bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan ya da isterseniz entegre edilen ön muhasebe programınızdan anlık olarak tüm bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.Banka Bakiyem Nedir?

Banka Bakiyem uygulaması ile banka hesaplarınızdaki tüm TL, $, € ve diğer para birimleri ile vadeli ve vadesiz hesaplarınızın anlık bakiyesini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu hesaplarınıza Bilsoft Ön Muhasebe Programı’nın ara yüzünden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Banka Entegrasyonu

Kullanıcı Yetkilendirme

Banka Bakiyem Uygulaması ile bankalardaki tüm hesaplarınızı anlık olarak görebilir, yetkilendirme ile çalışanlarınızın da sadece sizin istediğiniz hesapları görüntülemesini sağlayabilirsiniz.
Bankalar

Müşterilerimizin Online Hesap Hareketleri Alabildiği Bankalar
Başvuru Formu

Sıkça Sorulan Sorular


Hangi bankalar ile uyumlu olarak çalışıyor?

Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Alternatif Bank, Anadolubank, Burganbank, DenizBank, Emlak Katılım, FibaBanka, QNB Finans Bank, Türkiye Garanti Bankası BBVA, Türkiye Halk Bankası, IngBank, Türkiye İş Bankası A.Ş., Kuveyt Türk, OdeaBank, , ŞekerBank, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Türkiye Finans Bankası, Vakıf Katılım, Türkiye Vakıflar Bankası, Yapı Kredi, T.C. Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Banka Bakiyem hesabıma hangi cihazlardan erişebiliyoruz?

İsterseniz cep telefonu ve tabletinizden, isterseniz de bilgisayarınızdan Banka Bakiyem hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Hesap hareketlerini de görüntüleyebiliyor muyuz?

Evet. Anlaşmalı bankalardaki geriye dönük hesap hareketlerinizin son bir ayını görüntüleyebilirsiniz.

Hangi para birimindeki hesaplarla uyumlu olarak çalışıyor?

Bankanızda yer alan tün para birimlerine (TL, $, € vb..) ait hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz.

BankaBakiyem ile kaç adet firmamı takip edebilirim?

BankaBakiyem’de firma sınırlaması yoktur. BankaBakiyem ile firmanıza ait tüm banka hesapları tek ekranda görebilir, tüm banka hesabı kontrol etme işlemlerinizi BankaBakiyem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BankaBakiyem’e kaç adet hesap ekleyebilirim?

BankaBakiyem’de hesap sınırlaması yoktur. Tüm hesaplarınızı BankaBakiyem’e tanımlayarak takip edebilirsiniz.

Hangi hesap türleri görüntülenebilir?

Çalıştığınız bankalarda yer alan tüm vadeli ve vadesiz hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Kullandığımız ticari yazılım ile uyumlu çalışıyor mu?

Bilsoft Ön Muhasebe Programları ile tam entegre olup, diğer kullandığınız yerli ve yabancı ERP yazılımları ve ticari programınızla entegre edilerek hesaplarınızı anlık görüntüleyebilirsiniz.

Banka Bakiyem'e birden çok kullanıcı tanımlayabiliyor muyuz?

Evet. Birden çok kullanıcı tanımlayarak, belirli kullanıcıların belirli hesapları görüntülemesini yetkilendirme yaparak sağlayabilirsiniz.

Gizlilik sözleşmesi mevcut mudur?

Banka-müşteri arasında gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır aynı şekilde tedarikçi ve müşteri arasında da yapılan sözleşme içeriğinde 6 nolu madde olan ‘Bilgi Gizliliği Sağlanması’ maddesi mevcuttur. Ayrıca tedarikçi bilgi sistemlerinin genel ilkesi gereği ve sahip olduğu kalite sertifikasyonu kapsamında yaptığı her sözleşmesinin içeriğinde veri bilgi gizliliği maddeleri bulunmaktadır.

BankaBakiyem’de hesap güncellemeleri nasıl yapılıyor?

Hesap güncellemeleri belirli aralıklarla otomatik olarak yapılıyor. İstediğiniz her an manuel olarak da güncelleme yapabilir, hesap hareketinizi ve bakiye tutarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Destek ekibimizle iletişime geçerek fiyatlandırma ve diğer konularla ilgili bilgi alabilirsiniz.