Basit Telefonlar İçin Toplu SMS Programı

Basit Telefonlar İçin Toplu SMS Programı


Bu program ile artık toplu sms gönderimine para ödemeyeceksiniz. Sadece kendi telefonunuz ve hattınız üzerinden basit bir şekilde bedavaya binlerce tek yada toplu bir listeye sms gönderebilirsiniz. Piyasada toplu sms hizmeti minimum 1000 SMS için 30 TL gibi rakamlardan başlamaktadır. Bu program sayesinde Turkcell,Avea,yada Vodafone operatörlerinin düzenlediği sms paketlerini kullanarak sınırsız toplu sms atabilirsiniz. Uygun fiyata SMS göndermek için GSM operatörlerinin (Turkcell, Avea, Vodafone) SMS kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Örneğin 10.000 SMS için 10 TL kampanyasından yararlanarak çok uygun SMS gönnderimi yapabilirsiniz. (Not: Operatörlerin SMS kampanyaları farklılık göstermektedir. Güncel SMS kampanyaları için operatörlerden bilgi alınız.) Excelden rehber yükleme özelliği ile excel formatında bir listeden program rehberine numaraları toplu atabilirsiniz yada kendiniz manuel programa yeni numara tanımlaması yapabilirsiniz. Özel günler için (Kandil,Bayram vb.) yada işiniz ile ilgili bildiri,kampanya, tanıtım amaçlı toplu mesaj atabilirsiniz.

 Mevcut excel dosyanız varsa kayıtlarınızı şablonda belirtilen sütunlarda oluşturmanız gerekmektedir. 
1. Adım : Öncelikle telefonunuzu bluetooth veya USB kablo aracılığı ile bilgisayara bağlayınız. 
2. Adım :
 Bilsoft Toplu Sms programını açınız. Bağlantı Ayarları sekmesinden telefonunuzun bağlı olduğu COM portu seçip "Bağlan" butonuna basınız. "Telefon ile Bağlantı Kuruldu" mesajını aldığınız taktirde program telefona bağlanmış durumdadır. 
4. Adım :  Programın çalışması için .Net Framework 4 yüklemeniz gerekebilir. Programda Framework hatası almanız durumunda eklentiyi İndirmek için tıklayınız.
6. Adım :
İlk 15 mesaj
 normal, sonraki SMS' leri ise sonuna reklam metni ekleyip gönderecektir.

Excelden rehber yükleme özelliği ile excel formatında bir listeden program rehberine numaraları toplu atabilirsiniz yada kendiniz manuel programa yeni numara tanımlaması yapabilirsiniz.

Özel günler için (Kandil,Bayram vb.) yada işiniz ile ilgili bildiri,kampanya, tanıtım amaçlı toplu mesaj atabilirsiniz.


Dosya Boyutu :  2.70 MB
Versiyon:  1.6
Son Güncelleme:  28.10.2013
İndirilme :  30.748


Toplu SMS Nasıl Çalışır?


İhtiyacınız olan sadece bir telefon, gsm hattı ve birde bilgisayar. Telefonunuzu data kablosu yada bluetooth aracılığı ile bilgisayara bağlıyorsunuz. Daha sonra programı çalıştırıyorsunuz karşınıza gelen listeden telefonunuzun bağlı olduğu portu seçiyorsunuz. Hepsi bu kadar. Artık tüm rehbere toplu sms yada herhangi bir numara tek sms gönderebilirsiniz.

Tüm gsm abonelerinin farklı sms tarifeleri mevcuttur. Kullandığınız gsm hattının verdiği kampanyalardan birini alarak sınırsız sms gönderme keyfini yaşayın.

Ürünü kazandığınızda mail adresinize program ve lisasansı online gönderilecektir.Program Özellikleri


 • Tüm Platformlarda uyumlu çalışma
 • Giden mesajlar sizin telefon numaranızdan iletilmesi
 • Özel günlerde kendi hattınız üzerinden sorunsuz gönderim


Sık Sorulan Sorular (SSS)


 • Ücretsiz olarak ne kadar mesaj göndrebilirim?
  Ücretsiz mesajlar kullandığınız operatorun size uyguladığı tarife ile doğru orantılıdır.
 •  
 • Programı kullanamıyorum. Lisans almam gerekiyor mu?
  Programı çalıştırmak için lisans almanız gerekmektedir.
 •  
 • Gönderdiğim SMS ler telefonumdaki rehbere mi yoksa programdaki rehbere mi gönderiliyor?
  SMS gönderimi için programda kişi listesi oluşturmanız gerekir. Program telefonunuzdaki rehbere gönderim yapmaz.
 •  
 • Excelde kayıtlı telefon listesini programa aktarabilirmiyim?
  Evet. Excelde mevcut olan listenizi programa aktarabilirsiniz.
 •  
 • Lisans aldığım takdirde lisansın süresi var mı?
  Aldığınız lisans ömür boyu geçerlidir. Bilgisayarınızı formatlasınız dahi programı tekrar kurduğunuzda lisans anahtarı geçerli olacaktır. Bu nedenle lisans anahtarını saklamanızı öneririz.
 •  
 • Programa birden fazla telefon bağlayıp daha hızlı SMS gönderebilirmiyim?
  Evet bu mümkün. Bilgisayarınıza birden fazla telefon bağlayıp (Örn. 5 adet telefonu aynı anda bağlayıp) SMS gönderebilirsiniz. Her bir telefon bağlatısı için bilgisayarınız telefonlara port numarası atayacaktır. Bu nedenle bağlantı yaptığınız telefon sayısı kadar programı aynı anda çalıştıp her bir telefon üzerinden ayrı ayrı gönderim yapmanız mümkündür. Bu da size daha çok kişiye hızlı ulaşma imkanı sunar.
 •  
 • Telefonumu bilgisayara nasıl bağlayabilirim?
  Cep telefonunuzu bilgisayara USB kablo veya Bluetooth ile bağlayabilirsiniz.
 •  
 • Telefonumu bilgisayara bağladım ancak bağlantı portunu bilmiyorum. Portu nasıl öğrenebilirim?
  Bağlantı portunu öğrenmek için "Denetim Masası/Telefon ve Modemler" seçeneğini açın.(Bu ekranı ilk kez açıyorsanız telefon bilgi formu gelecektir. Buradaki bilgileri normal doldurup Tamam deyin. Doldurduunuz bilgilerin önemi yoktur.) Açılan pencere ikinci sekmede "Modemler" seçeneği bulunmaktadır. Burada bilgisayarınıza bağlı telefon ve modemler listelenir. Bağladığınız telefon adının karşısındaki com portu kontroledin. COM1, COM5 gibi bağlantı kurulan port adı burada belirtilmektedir.
 •  
 • SMS göndermek için kullandığım telefonun markası ve modeli önemli mi?
  Program basit iletişim teknolojisi kullanmaktadır. Bu nedenle yeni üretilen iphone, samsung Galaxy, iPad gibi akıllı telefonlarda uyum sağlamayabilir. Bunun için daha basit telefonlar kullanmanızı öneririz. (Örn.Nokia 6230)
 •  
 • Program girdiğim bilgileri kaydetmiyor?
  Programı ilk indirdiğinizde sıkıştırılmış dosya (RAR Dosyası) formatında gelmektedir. Programı çalıştırmak için dosyaları klasöre çıkarmanız gerekir. Bunun için indirdiğiniz .rar uzantılı dosya üzerinde fare ile sağ tıklayıp açılan menüden "Klasöre Çıkart" (İngilizcesi Export Folder) seçeneğini seçin. Bu işlemden sonra oluşan yeni klasör altından programı çalıştırabilirsiniz.